Je možná liečba hydrokély pomocou tradičnej čínskej medicíny?

Zodpovedané
4. máj 2022

Dobrý deň,

môj syn má hydrokélu.

Je možná liečba pomocou tradičnej čínskej medicíny?

Ak áno, tak aký je postup?

Ďakujem

Dobrý deň,

liečba možná je. Postup je nasledovný: Objednájte sa u mňa so synom na diagnostiku. Podľa nej by som mu predpísala bylinnú zmes a ideálna by bola aj kombinácia s akupuktúrou.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e - mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/