Dá sa cysta na vaječníku vyliečiť prostredníctvom tradičnej čínskej medicíny?

Zodpovedané
29. júl 2024

Dobrý deň,

už 15 rokov viem o cyste na vaječníku, stále má okolo 3 cm. Teraz na kontrole sa okolo nej vytvorila nejaká tekutina, doktorka mi odporučila laparoslopiu. Ja by som sa tomu chcela vyhnúť, nakoľko nepociťujem žiadne problémy kvôli cyste. Cysta nepraskla ani dvoma pôrodmi.

Dalo by sa to poriešiť nejako pomocou tradičnej čínskej medicíny?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, dá sa pomocou čínskej medicíny pomôcť aj v takomto prípade. Na základe diagnostiky sa predpíše bylinná zmes. Vhodná je aj kombinácia s akupunktúrou.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e–mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/