Čo znamená, keď ma dlhodobo páli špička jazyka?

Zodpovedané
9. máj 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už viac ako pol roka ma páli špička jazyka. Bez aft, povlakov, máp.

Čo mi môže byť?

Aké vyšetrenie mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

pálenie špičky jazyka môže mať viacero príčin, ale bez diagnostiky Vám nedokážem povedať, čo môže byť jeho príčinou práve u Vás. Potrebovala by som k tomu viac informácií o tom ako sa cítite, či máte ešte nejaké ďalšie problémy. Obecne sa na špičke jazyka manifestujú pľúca a srdce, ale môže to súvisieť aj s tráviacim traktom. To však neznamená, že máte choré srdce, pľúca, alebo nejaký iný orgán.

Pre Váš vnútorný pokoj by bolo fajn zájsť s tým za všeobecnou lekárkou, nech Vám urobí aspoň nejaké základné vyšetrenia z krvi, prípadne podľa výsledkov posúdi, či treba nejaké ďalšie. Pokiaľ sa nič nenájde, ale aj ak áno, odporučila by som Vám diagnostiku a liečbu čínskou medicínou, lebo vie nájsť príčinu. A liečbou príčiny sa dá odstrániť aj pálenie jazyka. Čínskou medicínou sa liečia choroby ešte predtým ako vzniknú a nerovnováha sa prejavuje len drobnými symptómami. Vie odhaliť a liečiť nerovnováhu v tele, ak je ešte len na energetickej úrovni (keď moderná medicína ešte nič nenameria).

Každý príznak, ako je napríklad tento Váš, alebo akákoľvek bolesť, alebo nepohodu, treba vnímať ako signál Vášho tela, že sa mu niečo nepáči, že pociťuje nejakú nerovnováhu a máte mu venovať Vašu pozornosť.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e - mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/