Som mesiac po potrate a mám bolesť podbruška. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
24. máj 2021

Dobrý deň,

pred 4 týždňami som potratila. Týždeň som krvácala, 2 týždne špinila a potom ako som prestala špiniť, tak asi o 2 dni ma začalo pobolievať podbruško. Niekedy je to viac a niekedy to zase naopak necítim. Najskôr som si myslela, že príde menzes, no trvá to už 7 dní a menzes nikde. Iné ťažkosti nemám, žiadna teplota, žiadne krvácanie.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

bolesti po zákroku pretrvávajúce mesiac môžu byt signálom prebiehajúcej infekcie.

Určite je nutné navštíviť gynekológa.

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk