Odporúčate tretie tehotenstvo umelým oplodnením?

Zodpovedané
24. nov 2020

Dobrý deň,

bola som u Vás na dvoch vkladoch a oba vyšli. Veľmi pekne ďakujem za deti.

Ak by som uvažovala o treťom dieťati, odporúča sa to vôbec?

Bol by to tretí cisársky, keďže tehotenstva ľahké neboli. Doktor odmietal prirodzený pôrod vzhľadom na to, že nešlo o prirodzené tehotenstva.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prirodzenej túžbe po dieťatku nemôžme brániť aj keď samozrejme je nutné poznať riziká. Zavisí veľmi od toho v akom stave je maternica a samotná jazva.

Po dôkladnom zvážení na základe týchto informácií je možné tehotenstvo aj pôrod zvládnuť!

Držím palce

Dr. Rybánska