Na ktorej klinike nám dokážu zistiť, či sme plodní?

Zodpovedané
29. okt 2020

Dobrý deň,

s partnerom sa nám nedarí otehotnieť.

Na ktorej klinike nám dokážu zistiť, či sme plodní?

Ďakujem

Dobrý deň,

naša klinika Iscare sa veľmi kvalitne venuje diagnostike neplodnosti.Ako jedna z mála kliník na Slovensku sa naozaj zaoberáme príčinami ako na strane ženy tak aj muža.

Diagnostika je komplexná a vzhľadom na to, že na klinike pracuje viacero odborností vieme diagnostikovať príčiny hematologické, imunologické, endokrinologické, urologické, genetické ale zaoberáme sa aj psychologickými príčinami neplodnosti.

V súčasnosti ale samozrejme na Slovensku pôsobí viacero kliník asistovanej reprodukcie, kde je úroveň taktiež veľmi vysoká.

Držím palce!

Dr. Rybánska