Je šanca, že by som po biochemickom tehotenstve mohla otehotnieť už v ďalšom cykle?

Zodpovedané
1. máj 2020

Dobrý deň,

s manželom sa pokúšame o druhé bábätko. Prvé "vzniklo" vďaka IUI. Doteraz som mala 28 dňové cykly. Ovulácia bola posledný mesiac na cca 14. deň - odsledovaná ovulačnými testami.

Menštruácia mi meškala 3 dni. Následne som si spravila digitálny tehotenský test, ktorý mi vyšiel pozitívne (+ 1-2). Hneď na druhý deň som začala krvácať. S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o biochemické tehotenstvo.

Je šanca, že by som mohla otehotnieť už v ďalšom cykle?

Ďakujem za Vašu odpoveď

Dobrý deň,

po biochemickom tehotenstve je možné otehotnieť už v ďalšom cykle.

S pozdravom