Čo mi spôsobilo krvácanie?

Zodpovedané
26. jún 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Už niekoľko mesiacov pracujeme na bábätku a po 4 mesiacoch snaženia sa mi podarilo otehotnieť. Žiaľ, skončilo to v 8. týždni MA.

Pred otehotnením som mala dlhé cykly 40 a 45 dňové. Po MA sa mi upravili na 28 dní, ale boli anovulačné. Pán doktor mi predpísal Clostilbegyt. 16. deň cyklu nastala ovulácia a 8 DPO mierne slabé krvácanie (krv svetlá) a následne 3 dni svetlohnedý hlien. Taktiež veľmi slabý.

Už čakám nový cyklus (dnes 29. deň cyklu) a test je negatívny.

Čo mohlo spôsobiť to krvácanie?

Mohol to byť nejaký vedľajší účinok z Clostilbegyt?

Alebo to mohla byť nejaká cysta?

Iné bolesti nepociťujem a ani ma nesprevádzali celým cyklom.

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade špinenia v druhej polke cyklu odporúčam nasadiť progesterón vaginálne po ovulácii.

Čo to mohlo spôsobiť bez vyšetrenia nevieme, predpokladám nedostatok hormónov v druhej polke cyklu.

S pozdravom