Aký je Váš názor na podanie intralipidov pred kryoembryotransferom?

Zodpovedané
29. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom podania intralipidov pred kryoembryotransferom. Boli mi odporučené po 4 neúspešných KET na vyšetrení na reprodukčnej imunológii.

Dnes mi moja gynekologička povedala, že čo vymýšľam hlúposti a nech sa poriadne dohodnem s lekárom v CAR.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ podanie intralipidov indikoval imunológ na základe vašich výsledkov, tak je samozrejme vhodné ich podať.

Držíme palce!