Nosiaca bunda a holý krk

Zodpovedané
16. jan 2019

Dobrý deň,

začínam s nosením v bunde so vsadkou, no prekvapil ma holý krk v. bunde.

Čo mám nosiť do krku? Dieťa bude mať o to opretú hlávku, tak nechcem hocijaký šál alebo šatku. Existuje niečo originálne na tento problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak Vaša bunda nemá integrovaný nákrčník pre Vás, tak môžete byť kreatívna. Ak máte starý rolák (ideálne bavlnený), môžete si odstrihnúť z neho vrchnú časť a tú mať ako nákrčník (ak má certifikát OEKO-TEX triedy 1 (označené aj ako Class 100) - znamená, že daný výrobok môže prísť do kontaktu s deťmi do 3 rokov - najprísnejšie normy na oblečenie).

Ak potrebujete mať tričko s väčším výstrihom kvôli dojčeniu a preto máte odhalený dekolt a krk, môžete nosiť rolák (alebo tričko) na dojčenie (na trhu je viacero značiek).

My máme pre tento prípad tunelový šálik, ktorý sa dá nosiť rôznymi spôsobmi. Tým, že ho vyrábame z tej istej tkaniny, z ktorej aj šatky, tak spĺňa tiež OEKO-TEX triedy 1, čiže je vhodný pre deti do 3 rokov (priadze a aj farbenie je šetrný proces bez látok, ktoré sú pre tak malé deti nebezpečné).

Tu nájdete rôzne spôsoby, ako môžete tunelový šálik nosiť - https://www.sestrice.com/269-sk/7-sposobov-ako-... - možno sa Vám niektorý z nich zapáči a budete ho vedieť využiť.

Pekný deň ešte želáme, za Sestrice
Barbora