Ktorý Onbu nosič bude pre mňa a syna najvhodnejší?

Zodpovedané
3. okt 2022

Dobrý deň,

chcela by som si sa dať ušiť Onbu nosič na občasné nosenie 2-ročného dieťaťa. Syn má 11 kg a nosí veľkosť 92, ja som chudšej vyššej postavy (170 cm a 50 kg). Chcela by som Onbu, ktorý nebudem musieť meniť o pol roka za väčší. Viem, že tieto nosiče sa šijú na mieru.

Môžete mi poradiť, vzhľadom na moju postavu a synov vzrast, ktorý Onbu nosič by bol pre nás najvhodnejší?

Ďakujem

Dobrý deň,

my máme veľmi dobré skúsenosti s onbuhimom Mirkine. Je rastúce, má skvelé polstrované ramenné popruhy, ktoré zvyšujú nosnosť a veľmi jednoducho sa používajú.

Môžete prípadne pozrieť aj onbuhimo od Lenny Lamb, Zumbucca alebo Moyo 🙂

Keď si budete dávať onbuhimo šiť, tak je dobré spomenúť, že ste útlejšia. Výrobca Vám môže prispôsobiť ramenné popruhy na mieru.

Ak by ste mali ešte akékoľvek otázky, pýtajte sa 🙂

Vaše Sestrice