Ktorý nosič má kapucňu?

Zodpovedané
29. sep 2022

Dobrý deň,

raz som videla nosič, ktorý mal na zakrytie hlavy kapucňu a nielen rovnú látku.

Aký to bol nosič?

Má táto značka nosič aj od narodenia aj pre batoľa?

Ďakujem

Dobrý deň,

možno myslíte nosič Madame Googoo. Tieto nosiče sa (ak máme dobrú informáciu) momentálne už nevyrábajú, ale je možné, že ste videli aj iný nosič.

Prakticky každá značka, ktorá šije na zákazku Vám vie vyrobiť aj kapucňu podľa Vašich predstáv a preferencií.

Môžete sa popýtať napríklad v Moyo, Eli Handmade, Zoje, NoMa, Donkey.

Pekný deň prajeme, vaše Sestrice