Existuje nosič pre veľké maminy?

Zodpovedané
14. máj 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosiča. Všade sa riešia iba nosiče pre útlych ľudí. Bežný nosič si viem zapnúť iba tak, že spodnú časť, ktorá má byť na bokoch mám v páse. Mám postavu klasické presýpacie hodiny.

Existuje nosič pre veľké maminy?

Ďakujem

Dobrý deň,

väčšina nosičov sa dá prispôsobiť tak, že sú dobré väčším aj menším ženám (a aj mužom).

Dôležité pri pozeraní nosiču je, že aký má rozsah na obvod pásu, tiež či má možnosť mať dlhé ramenné popruhy tak, aby Vás pohodlne obopol aj na ramenách a chrbte. Nám konkrétne písala jedna mamička, že so svojou konfekciou 56 pohodlne zapla náš nosič.

Aj keď sa pás volá bedrový, upína sa na páse. To, aký typ nosiča Vám lepšie sadne a bude vyhovovať, už je veľmi individuálne. Nezávisí to od postavy, ako sa často ľudia domnievajú, ale od toho ako si nosič viete nastaviť a ako sa v ňom cítite.

Najlepšie je vyskúšať - dajú sa využiť služby aj online požičovní - napr. www.babywearhouse.sk.

Alebo ak si nechcete nosič požičiavať, tak potom sa môžete orientovať podľa veľkosti, ktorú uvádzajú výrobcovia na svojich stránkach. Ak tam nenájdete rozmery, dopytujte sa. Ide o nemalú investíciu, tak nech sa môžete rozhodnúť čo najlepšie.

Rozmery našich nosičov môžete nájsť tu: https://www.sestrice.com/porovnanie-nosicov-ses...

Ak by ste mali ďalšie otázky, nech sa páči, pýtajte sa kľudne aj cez mail.
Pekný deň želám
za Sestrice

Barbora