Existuje nosič, ktorý by bol vhodný na beh s dieťaťom?

Zodpovedané
24. júl 2024

Dobrý deň,

mám 14-mesačného syna, ktorý váži 10 kg. Behám s kočíkom, no občas by som rada išla aj do terénu, kde kočík nezájde.

Existuje nejaký nosič, ktorý by bol vhodný na beh s dieťaťom?

Ďakujem

Dobrý deň,

vo všeobecnosti patrí beh medzi činnosti, ktoré sa s dieťaťom v nosiči neodporúčajú robiť kvôli bezpečnosti (rovnako ako plávanie, bicyklovanie, skákanie na trampolíne, lyžovanie, atď).

Ale aj samotná chôdza s 10 kg dieťatkom na tele vie dať zabrať. Ak by ste chceli zvážiť túto aktivitu, odporúčali by sme kvalitný ergonomický nosič s pevným bedrovým pásom, ktorý dobre rozloží váhu dieťatka na Vaše telo a bude pohodlný aj dieťatku - Sestrice Carrier PLUS, Moyo Maxi Size, Zumbucca 2XL, Kavka Multi Age Plus, Monilu PLUS, Lenny Preschool 🙂.

Vo všetkých môžete nosiť dieťatko aj na chrbte, aby ste si lepšie videli pod nohy (ako keď máte batoh).

A kľudne sa pýtajte ďalej 🙂

Vaše Sestrice