Aký nosič pre 56 cm dlhého novorodenca?

Zodpovedané
15. aug 2024

Dobrý deň,

hľadám nosič, ktorý je vhodný pre cca 4 kg/56 cm novorodenca. Na cene nezáleží. Mám pevnú šatku od Sestrice, ale rada by som vyskúšala aj nosič.

Viete mi poradiť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

vhodných nosičov je viac. Záleží na tom, ktorý najlepšie sadne Vám a dieťatku. Ak teda máte možnosť niekde si nosiče vyskúšať, veľmi to odporúčame.

Nosiče si viete skúsiť buď priamo u výrobcov (v závislosti od toho, kde bývate), v podporných skupinách, u poradkýň alebo cez požičovne. Väčšina predajcov Vám vie poslať nosič domov na vyskúšanie aj cez kuriéra.

Z našich nosičov by sme Vám odporúčali Sestrice Carrier ONE, ktorý sedí už od 3,5 kg a dá sa krásne nastaviť aj na naozaj malé detičky. Má mäkký, prešívaný bedrový pás, špeciálne prispôsobený pre citlivé popôrodné bruško a veľmi jednoduché intuitívne nastavovanie. Porastie s vaším dieťatkom približne do 1,5 roka.

Z iných značiek by už mohli sedieť tieto nosiče: Moyo UNI, Noma baby 1, Zumbucca 0+, Moisha Hugo, Monilu START, Neko Baby Switch, Aloe ONE, Rischino Flexible.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, pýtajte sa ♥

Vaše Sestrice