Aký nosič odporúčate od veľkosti 74?

Zodpovedané
23. nov 2021

Dobrý deň,

máme Rischino Flexible, ale už začína byť nepohodlný, tak by sme radi kúpili niečo pre väčšie dieťa (veľkosť 74 - 80). Hľadám niečo s možnosťou kríženia popruhov. Našla som Jozanek Dan a Moyo maxi size.

Máte aj nejaký iný nápad?

Jozanek sa mi nepáči kvôli vzorom a Moyo ma nastavenie šírky so suchým zipsom. To mi príde byť netrvácne.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

čo sa týka Moya, tak zatiaľ sme v nosiacej komunite nezachytili sťažnosti na netrvácnosť toho suchého zipsu. Ideálne by bolo, ak by ste si nosiče vyskúšali, ktorý vám najlepšie sadne - odkiaľ ste?

Ešte sú veľmi obľúbené nosiče Zumbucca, Noma a samozrejme aj náš Sestrice Carrier PLUS. Ten síce nemá možnosť kríženia, ale má anatomicky tvarované popruhy, ktoré to kríženie tým pádom nepotrebujú 🙂