Akú šatku, resp. nosič odporúčate pre 5 týždňové dieťa?

Zodpovedané
28. okt 2019

Dobrý deň,

mám 5 týždňové bábo a chcem kúpiť šatku. Šatku budem používať hlavne doma. Dieťa chce byť stále na mne a ja doma nič neurobím.

Hľadám šatku za rozumnú cenu. Som úplný začiatočník a o šatkách nič neviem. Možno aj nosič by som využila.

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň želáme,

pri 5 týždňovom bábätku odporúčame šatku, ktorá sa lepšie prispôsobí bábätku a je pohodlná aj pre Vás.

Nosič môže bábätko tlačiť, byť mu nepohodlný.

Kúpiť si viete aj šatku z druhej ruky - napr. aj tu na bazáriku. Hľadajte pevne tkanú šatku celobavlnenú s gramážou okolo 230-250 g/m2.

Veľkosť šatky sa vyberá podľa Vašej konfekčnej veľkosti - ak nosíte 36 veľkosť, tak si hľadajte šatku veľkosti 5 (4,2m), ak nosíte konfekciu 38-40, tak veľkosť šatky 6 (4,7m) a ak nosíte 42 a viac konfekciu, veľkosť číslo 7 (5,2m).

Z našich šatiek by sme odporučili šatku Herbs, Poppy alebo Nosím šťastie (konkrétny výber šatiek tu: https://www.sestrice.com/sk/eshop/?art_kategori...).

Úväz vhodný pre bábätká je Kríž s kapsou dnu, tu si môžete pozrieť, ako sa viaže -

Ak máte ďalľie otázky, dajte nám prosím vedieť, radi zodpovieme 🙂
Pekný deň ešte želáme,
za Sestrice
Barbora