Akú šatku na nosenie 6 týždňového bábätka?

Zodpovedané
9. nov 2021

Dobrý deň,

mám 6 týždňového synčeka, ktorý váži 5 600 g. Chcela by som ho začať nosiť.

Aký typ šatky odporúčate?

Som prvorodička a nemám žiadnu skúsenosť.

Ktorá šatka by bola najvhodnejšia?

Nosiť by sa určite chcel, lebo sme nonstop na rukách.

Ďakujem

Dobrý deň,

pre Vaše bábätko by sme odporúčali šatku so strednou až trošku vyššou gramážou. Časom bude jeho váha vyššia. Preto si myslíme, že také úplne novorodenecké šatky by boli zbytočné. Pohodlnejšie sa Vám bude nosiť v mäkkej šatke vhodnej pre trošku ťažšie deti.

Pre správny výber veľkostí môžete vyskúšať nášho pomocníka pre výber. Ten Vám ponúkne aj vhodné šatky:
https://www.sestrice.com/pomocnik-pre-vyber-satky/

Rada by som Vám však dala do pozornosti výpredaj šatiek, ktorý u nás práve dnes začal. Ich ponuku si môžete pozrieť tu:
https://www.sestrice.com/pomocnik-pre-vyber-satky/

Z nich by som odporúčala Folk Cobalt, Forest Oak, Dreamers Azure alebo Folk Sandberg. Toto sú šatky, ktoré sú vhodné aj pre ťažšie deti. Ľahko sa s nimi viaže, takže sú vhodné aj pre začínajúcich nosiacich rodičov 🙂

Dúfam, že táto odpoveď bola pre Vás nápomocná. Ak by ste mali ďalšie otázky, kľudne sa nás spýtajte.

Pekný deň
za Sestrice
Barbora