Ako sa používa a nastavuje nosič Sestrice Carrier One?

Zodpovedané
Včera o 10:41

Dobrý deň,

mám úplne nový nosič Sestrice Carrier One.

Ako sa používa a nastavuje?

Nemáte pobočky v okolí Banskej Bystrice?

Ďakujem

Dobrý deň,

nosič je potrebné pred prvým použitím oprať, aby sa dokončil výrobný proces - šatkovina lepšie obopne popruhy, zmäkne a nosič sa zrazí na svoju finálnu veľkosť.

Návod na pranie nájdete na našom eshope: https://www.sestrice.com/produkt/nosic-sestrice...

Skopírujeme ho aj sem:

  • Ako správne oprať nosič? Na nosiči uvoľnite všetky pracky tak, aby bola chrbtová opierka roztiahnutá na maximum. Zároveň zapnite všetky spony. Pre pranie použite tekutý prací gél bez optických rozjasňovačov. Nepoužívajte aviváž, ktorá by mohla obaliť vlákna a spôsobiť klzkosť materiálu. Nosič môžete vložiť do ochranného vrecka na jemnú bielizeň. Nosič perte na šetrnom programe alebo programe ručné pranie na 40 stupňov pri nižších otáčkach (800). Novšie práčky, ktoré majú senzor na rovnomerné rozloženie prádla v bubne, môžu nosič nedostatočne vyžmýkať. Ak sa vám to stane, odporúčame pridať k nosiču pár uterákov v podobnej farbe a zopakovať plákací a žmýkací program.
  • Sušenie: Nosič sušte voľne rozprestretý alebo zavesený, mimo zdrojov tepla a priameho slnečného svetla. Nosič nedávajte do sušičky – mohli by ste poškodiť peny vo výplniach a syntetické popruhy.
  • Žehlenie: Nosič nie je potrebné žehliť, vyrovná sa nosením, ak sa však rozhodnete pre žehlenie, vyhnite sa miestam s výplňou, popruhom, patentom a sponám.

Následne postupujte podľa tohto videa:

Ak by ste si čímkoľvek neboli istá alebo potrebovali skontrolovať nastavenie nosiče, napíšte nám na hello@sestrice.com. Pomôžeme vám s nastavením krok po kroku.

Sme tu pre vás.

Vaše Sestrice