V ktorej kamennej predajni v Bratislave kúpim barefoot obuv pre dieťa?

Zodpovedané
3. sep 2019

Dobrý deň,

dieťaťu by som chcela kúpiť barefoot topánky.

V ktorej kamennej predajni v Bratislave kúpim barefoot obuv pre dieťa?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

v Bratislave je aktuálne jedna predajňa s barefoot i kompromisnou obuvou. Volá sa Ježko Bežko. Máte možnosť ešte dohodnúť si osobný odber s poradenstvom v eshope www.smartfeet.sk

Podľa mojich informácií sa dá skúšať i v I love barefoot, no pravdepodobne tiež len po dohode.

Detské vivobarefoot kúpite v autorizovanej predajni tejto značky na Záhradníckej 43. Skúšanie po telefonickom dohovore je možné i v eshope https://www.pejko-barefoot.sk/ neďaleko Bratislavy.

No čisto barefoot predajňa s kvalitným poradenstvom, kde sa vám budú dlhšie venovať v BA bohužiaľ podľa mojich informácií nie je.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322