Stačia na prvé kroky jednovrstvové capačky?

Zodpovedané
4. máj 2020

Dobrý deň,

synček bude mať 10 mesiacov, sám ešte nechodí. Stojí všade, kde sa dá. Chcela by som poradiť či sú pre neho vhodné Little blue lamb Benny. Mne sa zdajú dosť mohutné.

Stačia mu tenké jednovrstvové capačky?

Bude mu stačiť 1 cm nadmerok, keď má nohu dlhú 11 cm?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pre začiatočníka stačí mäkká kožená alebo gumená podrážka. Neuvádzate, akú má dieťatko šírku nôžky, je možné, že LBL Beny sú mu aj široké. Jednovrstvové capačky odporúčam na doma resp. do bezpečnejšieho prostredia, napr. na vlastnú záhradu.

Do mesta, alebo na chodenie mimo známeho prostredia odporúčam napr. značku Liliputi. Tie majú podrážku trojvrstvovú. Nadmerok v capačkách odporúčam okolo 1 cm. V ostatných typoch topánočiek to pokojne môže byť aj trošku menej

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322