Musí dvojročné dieťa nosiť papuče?

Zodpovedané
13. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosenia papúč dvojročným dieťaťom. Dcérka ich odmieta nosiť a radšej chodí bosá.

Je to v poriadku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak dieťatko nechodí do MŠ alebo jaslí, kde je obuv vyžadovaná, je práve ideál, ak trávi svoj čas naboso.

Nôžka môže pri hre, sedení, lezení naboso plnohodnotne a bez obmedzenia pracovať.

Z pohľadu barefoot je teda bosá chôdza v domácom prostredí práveže žiadúca, takže sa nemusíte ničoho obávať.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322