Ktoré topánky so spevnenou pätou sú vhodné pre 4-ročné dievča, ktoré má úzky členok?

Zodpovedané
6. sep 2024

Dobrý deň,

dcérka má 4 roky, rozmery nôžky 18 cm x 6,8 cm. Nosí barefoot obuv. Dnes sme boli u fyzioterapeutky a odporučila nám topánky so spevnenou pätou.

Ktoré značky sú na úzku nôžku, úzky členok, nízky priehlavok a dané rozmery?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujeme za dôveru, s ktorou sa na nás obraciate pri poradenstve s topánkami.

Ak potrebujete pevnú pätu, určite by som išla do topánok Froddo Barefoot Autumn:
https://www.obuvame.sk/froddo-barefoot-autumn-p...

Tie spĺňajú presne Vaše parametre o pevnej päte, užšom členku aj nižsom priehlavku. Volila by som veľkosť 28.

Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk