Ktoré barefoot topánky majú spevnenú pätu?

Zodpovedané
Včera o 14:23

Dobrý deň,

špecifický sa zaujímam o modely značky Froddo. Dcéra má momentálne VD 14,1 a VS 5,4. Hľadám zimné topánky, ale zaujímam sa celkovo o to, ako rozpoznám tie so spevnenou pätou. Myslela som, že podrážka Froddo flexible je taká, ale teraz čítam, že nie stále.

Viete mi poradiť?

Ako zistím pri kúpe topánok pre 2-ročnú dcéru, že ktoré sú so spevnenou pätou?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri výbere barefoot topánok so spevnenou pätou, ako hľadáte pre vašu dcéru, je dôležité pozorne si prečítať popis produktu na internete alebo priamo v obchode. Informácia o tom, či má topánka spevnenú alebo nespevnenú pätu, by mala byť zvyčajne uvedená v popise produktu na webových stránkach alebo v katalógoch.

Značka Froddo ponúka rôzne modely, pričom nie všetky z nich majú spevnenú pätu. Pre presné informácie by bolo najlepšie navštíviť kamennú predajňu, kde vám môžu poskytnúť odbornú radu a ukázať vám rôzne modely, aby ste si mohli vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú potrebám vašej dcéry.

Ak nakupujete online a nie ste si istí, neváhajte kontaktovať zákaznícky servis obchodu, kde chcete topánky kúpiť. Obvykle sú veľmi nápomocní a môžu vám poskytnúť ďalšie informácie o konkrétnych modeloch, vrátane detailov o podrážke a pätovom spevnení.

Dúfam, že tieto informácie vám pomôžu pri výbere správnych topánok pre vašu dcéru. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte sa na mňa obrátiť. Prajem vám úspešný nákup a pekný deň!

Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk