Je možné zohnať barefoot dámske sandálky vo veľkosti 44 - 45?

Zodpovedané
25. júl 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom barefoot obuvi pre dospelých.

Je možné zohnať barefoot dámske sandálky vo veľkosti 44 - 45?

Ak áno, tak aké odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

to Vám veľmi neviem poradiť. Väčšina dámskych sa vyrába do veľkosti cca 42 - 43. Skôr odporúčam unisex sandálky, tie sa zvyknú robiť väčšie. Výber záleží od rozmerov a typu nohy. Napríklad Xero shoes má unisex modely v ponuke.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322