Existuje alternatíva k topánkam Old Soles?

Zodpovedané
15. sep 2023

Dobrý deň,

hľadám topánky pre syna, ktorý má širokú nohu a vyšší nart. Doteraz nosil Old Soles, s ktorými sme boli veľmi spokojní, aj fyzio ich pochválila.

Na jeseň bude potrebovať veľkosť 24 a ja mám veľký problém nejaké zohnať. Ak ich aj niekde predávajú, tak z pekných modelov nemajú požadovanú veľkosť, alebo majú samé dievčenské motívy.

Akú alternatívu by ste odporučili?

Ďakujem.

Dobrý deň,

Old soles sú na Slovensku už dosť obľúbená značka, preto si nemyslím, že sú nezohnateľné. Buď ešte len prídu do obchodov a treba počkať, alebo napíšte priamo distribúcii www.smartfeet.sk a informujte sa o tom, ktorý obchod ich objednal.

Podobný typ topánky sú napríklad Beda alebo DDstep niektoré rady.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322