Aký je Váš názor na kožené barefoot capačky pre 10 mesačné dieťatko?

Zodpovedané
7. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na kožené barefoot capačky pre 10 mesačné dieťatko, ktoré štvornožkuje. Snaží sa aj postaviť, aj sa už postaví. Protišmykové pančuchy a ponožky sa mu šmýkajú. Zle sa na dieťa potom pozerá.

Podlahu máme veľmi studenú, takže chodenie naboso nepripadá do úvahy.

Aký je Váš názor na kožené barefoot capačky pre 10 mesačné dieťatko?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tom prípade odporúčam buď protišmykové ponožky/pančušky značky Sterntaler. Majú celosilikónovú protišmykovú šľapu. Alebo odporučam capačky. Inú obuv zatiaľ neodporúčam.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322