Akú obuv pre 10 mesačné dieťa?

Zodpovedané
20. aug 2020

Dobrý deň,

moja dcérka mala teraz 10 mesiacov a začína už chodiť. Prejde po celom dome dosť veľa, samozrejme ešte to nie je také úplne bez pádu, ale to sa za pár dni stále zlepšuje a zlepší.

Aká obuv by bola pre ňu vhodná?

Niektorí hovoria, že ešte netreba žiadnu, niekto že s tvrdou a iní že s mäkkou porážkou.

Capačky máme Liliputi ale tie sa dosť ťažko dávajú na nožičku a nie je v nich spokojná. Ťahá si ich z nôh.

Dnes sme na chvíľku vyskúšali len také ľahké papučky s otvorenou špičkou a super sa jej v nich chodilo ale niekto mi hovoril zase, že také sa nemajú.

Ďakujem

Dobrý deň,

je teplo, takže na doma je nič teraz netreba.

Najlepšie je ostať čo najdlhšie naboso alebo v capačkách.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322