Akú obuv na von a dovnútra na bacuľatú nožičku 11 mesačnej dcérky?

Zodpovedané
1. sep 2020

Dobrý deň,

moja dcéra bude mat 11 mesiacov a už chodí.

Doma behá v ponožkách, ale keď sme vonku, tak kamienky sú nepríjemné. Jej chôdza je taká, že sem tam ešte spadne, alebo sa dá na štyri. Ale už je prevažne na dvoch stále.

Akú obuv na doma jej odorúčate?

Leto končí a podlaha už príjemná nebude.

Akú obuv na von?

Máme aj capačky Liliputi, ale strašne smrdia za kožou. Až je to nepríjemne. Dĺžka nohy je 12,4 cm a šírka nejakých 5,5 cm. Zdá sa mi, že jej nôžka je bacuľatá.

Ďakujem veľmi pekne.

Dobrý deň,

Liliputi sú kožené capačky, tak ich možno za kožou cítiť, ale sú to jedny z najkvalitnejších capačiek, nestretla som sa s tým a to ich máme v ponuke už takmer 4 roky.

Ja odporúčam vystačiť si ešte s nimi. Ak by ste chceli topánočku, ktorá je prechodom medzi capačkou a topánkou, tak odporúčam značku pediped.

Už sa do Európy nedodávajú, ale máme ešte nejaké kúsky na sklade, napr. tieto https://bosacik.sk/eshop/pediped-originals-clif... (veľ 18--24m).

Ak chcete vyslovene topánočky, tak by vám mohli na bacuľatejšiu nôžku sadnúť tieto Protetika https://bosacik.sk/eshop/protetika-barefoot-fer... (veľ. 20)

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322