Akú jesennú a zimnú obuv odporúčate pre 20 mesačné dieťa?

Zodpovedané
20. okt 2021

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť s výberom jesennej a zimnej barefoot obuvi pre teraz 20 mesačné dieťa. Začala na jar behať a odvtedy behá iba v capačkách zn. Liliputi. Rozmery 12,6 x 5,7. Nožičku má normálnu - ani širokú, ani úzku. Priehlavok tiež akurát, nie vysoký.

Poradíte mäkkučké topánky na toto chladnejšie počasie?

Po akých značkách sa mám porozhliadať?

Ďakujem

Dobrý deň, odporúčam značky Filii, bLifestyle. Z filii máme napríklad tieto https://bosacik.sk/eshop/filii-gecko-velours-gl... Zo zimných topánočiek napríklad Jonap.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322