Aké značky zimných topánok so spevnenou pätou by boli vhodné na širšiu nôžku?

Zodpovedané
9. aug 2024

Dobrý deň,

hľadám značky alebo modely zimných topánok by boli vhodné na širšiu nôžku so spevnenou pätou. Momentálne má 20-mesačná dcérka 15 cm dĺžku a šírku cca 6 cm. Doteraz sme nosili čisto barefoot, ale bola nám doporučená spevnená päta, tak hľadám alternatívu.

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa rozmerov, ktoré ste uviedli (dĺžka 15 cm a šírka 6 cm) sa zdá, že nôžka Vašej dcérky je skôr užšia, ak bolo meranie správne vykonané. Ak ste mysleli, že má vyšší nart, volila by som model Paix od Froddo, ktorý má zároveň pevnú pätu.

Prípadne ešte značka Bundgaard model Petit.

Zimné topánky vyberajte v čase, keď ich budete naozaj potrebovať, pretože nôžka môže ešte narásť aj do šírky aj do dĺžky. Ak máte ďalšie otázky, alebo potrebujete ďalšie odporúčania, neváhajte sa na mňa obrátiť.

https://www.obuvame.sk/barefoot-zimne-topanky-d...

Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk