Aké topánočky sú vhodné pre 8 mesačné dieťa na prvé kroky?

Zodpovedané
18. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom obuvi na prvé krôčky na doma. Potom neskôr aj na von. Malá má 8 mesiacov a sama prejde vtedy, keď sa má o čo opierať. Chodíme s ňou aj za ruky.

Aké topánočky jej máme kúpiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

čo sa týka vodenia za ruky, tak skvelo to popísala fyziomama vo svojom príspevku.

https://www.facebook.com/fyziomamatt/posts/vode... Ja sa s ním stotožňujem a vôbec neodporúčam.

Kým nechodí ešte samostatne, topánočky Vám netreba. Potom je dobre napísať aj rozmery a popísať typ nôžky, aby sme vám vedeli poradiť čo najlepšie. Lebo vhodných značiek je veľa, ale každá sedí na iný typ nožičky.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322