Aké topánočky pre dieťa, ktoré má nožičku širokú 7 cm?

Zodpovedané
Dnes o 12:00

Dobrý deň,

moje dieťa má rozmery nožičiek: šírka 7 cm a dĺžka 13,3 cm.

Viete poradiť vhodné topánočky na takýto typ nožičiek?

Ďakujem

Dobrý deň,

na základe rozmerov, ktoré ste uviedli (šírka 7 cm a dĺžka 13,3 cm) sa zdá, že nôžka Vášho dieťaťa je širšia ako štandard. Značky, ktoré bežne ponúkam nemusia mať modely, ktoré by optimálne vyhovovali takto širokým nohám.

V takom prípade by som odporúčala zvážiť obuv na mieru, kde by bolo možné zohľadniť špecifické potreby Vašej dcéry alebo Vášho syna. Topánky na mieru sú skvelou voľbou pre deti s netypickými rozmermi nohy, pretože zabezpečujú presné prispôsobenie. To je dôležité pre pohodlie a správny vývoj detskej nohy.

Odporúčam obrátiť sa na miestnych výrobcov detskej obuvi alebo špecializované obchody, kde Vám môžu zmerať nohy a vyrobiť topánky presne podľa meraní. Táto investícia môže z dlhodobého hľadiska prispieť k lepšiemu zdraviu a pohodliu Vášho dieťaťa.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, alebo potrebujete pomoc pri hľadaní správneho miesta pre objednanie obuvi na mieru, neváhajte ma kontaktovať.

Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk