Aké topánky sú vhodné pre 17 mesačnú dcéru?

Zodpovedané
3. feb 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom topánok pre moju 17 mesačnú dcéru. Dcérka už pekne chodí. Kým padala, tak som ju nechala len v ponožkách. Teraz potrebuje už aj topánky. A to skôr jesennú obuv, keďže kvôli zime ju ešte po vonku behať nenechám.

Aké topánky mám dcérke kúpiť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

aby sme Vám vedeli poradiť, určite potrebujeme rozmery nôžky Vašej dcérky prípadne aj typ priehlavku (či je vysoký alebo nízky) a šírku členku (či má členok úzky/široký).

Postup, ako merať máme spísaný v nasledujúcom príspevku https://bosacik.sk/blog/clanky/ako-obut-bosacik...

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322