Aké topánky sú najvhodnejšie pre začínajúce chodca?

Zodpovedané
24. máj 2023

Dobrý deň,

syn má 10 mesiacov a už nám začína chodiť okolo nábytku. Takže je čas kúpiť prvé boty.

Aké topánky sú najvhodnejšie?

Ako by mali vyzerať prvé topánočky?

Na čo si máme dať pozor?

Poradíte značky?

Ďakujem

Dobrý deň,

prvé topánočky sú vhodné napríklad capačky alebo mäkké ľahké topánočky. U nás na stránke www.bosacik.sk ich nájdete v kategórii Prvé kroky.

Čo sa týka výberu prvých topánok, tak mali by rešpektovať tvar chodidla, mali by byť ľahké, ohybné do všetkých smerov, mali by dobre sedieť v päte a nikde dieťatko nesmú tlačiť. Tiež majú byť bez podpätku, pevného opätku či tvarovanej stielky.

Najlepšie je, ak máte vo svojom okolí barefoot predajňu, kde si topánočky aj osobne vyskúšate a poradíte sa.

Značky je ťažko radiť, keďže mám na to od Vás málo informácií o chodidle dieťatka. Každá značka sedí na iný typ nôžky.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322