Aké topánky a capačky pre ročného syna?

Zodpovedané
18. apr 2022

Dobrý deň,

syn má čerstvý rok a opatrne chodí okolo nábytku. Doteraz som mu dávala protišmykové ponožky, ktoré sú zospodu úplne gélové. Jeho nožičky a prsty v nich sú v strašnej polohe. Kĺžu na jeho nožičke. Takže ich už nechcem. Podlaha je studená, tiež ho na boso nechcem nechať.

Skúšala som kúpiť footstep, froddo a lilliputi, ale boli mu veľmi široké. Plávali na jeho nohe. Jeho nožička má 11,5 cm a šírku 5 cm. Priehlavok má nízky/normálny.

Viete poradiť nejaké papučky na doma a na von?

Keď sme vonku, tak veľakrát sa postaví a obchádza lavičku, alebo urobí pár krokov. Chcem také niečo, aby sa cítil istejšie. Musia byť stabilné na jeho nohe.

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam capačky Liliputi veľ M. V ponuke majú aj so štvorvrstvovou podrážkou vhodnou aj na vonkajšie použitie.

Z topánočiek na prvé kroky Bobux Xplorer, mala by vám byť dobrá veľkosť 20 https://bosacik.sk/katalog/topanky-pre-deti?_sf...

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322