Aké prvé topánky odporúčate pre 12 mesačnú slečnu?

Zodpovedané
8. mar 2022

Dobrý deň,

hľadám najvhodnejšie topánočky na jar/leto. Tento mesiac ma dcéra 1 rok a už začala samostatne začína chodiť. Neviem celkom posúdiť aká je jej noha. Usudzujem, že normálna (ani nie široká ani úzka, nart mi príde možno vyšší). Doma chodí bosá alebo v ponožkách. Ak obujem kožené capačky, tak protestuje. Pokým ich nezložím, tak nechce chodiť.

Aké topánočky nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ dieťatko ešte nechodí samostatne, topánočky ani capačky vám netreba.

Ak by sa dieťatko rozchodilo, odporúčam Vám vyplniť si u nás formulár na poradenstvo. Tam vložíte všetky údaje, ktoré sú potrebné pre čo najpresnejšie poradenie. https://bosacik.sk/poradenstvo

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322