Aké protišmykové capačky na von do zimy pre loziace bábätko?

Zodpovedané
2. dec 2023

Dobrý deň,

moje bábätko lozí, stavia sa pri nábytku, púšťa sa v stoji. Doma je stále na boso/v ponožkách, avšak chcela by som ho nechať loziť aj vonku po tráve/na terase. to teraz v zime nejde iba v ponožkách.

Hľadám teda capačky, ktoré sú teplé a vysoké, aby ich mal aj do nosiča. Hlavne musia mať podrážku, ktorá sa nebude šmýkať, keď sa bude staviať o rôzne predmety vonku a loziť. Rozmýšľam nad Rischino vysokými capačkami s koženou podrážkou, alternatívne Color Kids alebo Sterntaler.

Sú ozaj protišmykové?

Vedeli by ste mi poradiť pri výbere?

Srdečne ďakujem!

Dobrý deň,

na prvé krôčky by Vám podľa popisu mali stačiť prvé topánočky od Liliputi. https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/liliputi

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322