15 mesačná dcéra chodí po tvrdých povrchoch. Mám jej kúpiť barefoot topánky?

Zodpovedané
5. sep 2020

Dobrý deň,

počula som, že barefoot obuv nie je vhodná na tvrdé povrchy a cesty, na asfalt. 15 mesačná dcéra je od začiatku BF a teraz hlavne chodíme po tvrdých povrchoch.

Idem jej kupovať jesenné topánočky (asi Protetika barefoot).

Mám jej kúpiť barefoot topánky?

Ďakujem

Dobrý deň,

dieťatko nikdy nejde po rovnom povrchu. Aj keď ide po chodníku, ten je plný nerovností, kde nôžka môže pracovať.

Netreba tiež zabudnúť, že BF rešpektuje aj tvar nôžky, nie je to len o mäkkej podrážke.

Určite odporúčam BF aj na rovnejšie povrchy, nôžka pracuje aj tam, hoci nám sa to možno nezdá.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322