Základňa na Joie Stages, príp. klin

Zodpovedané
28. jún 2022

Dobrý deň,

máme kúpenu autosedačku Joie stages. Pútame ju pásom, ale máme veľmi šikmé sedačky. Chceli by sme kúpiť buď základňu alebo aspoň klin na vyrovnanie sklonu. Vedeli by ste mi odporučiť, ktoré by boli vhodné? Vôbec sa v tom nevyznám.

Ďakujem

Dobrý deň,

Joie Stages je možné v aute upevniť len pomocou bezpečnostného pásu vozidla. Nie je možné ju upevniť na žiadnu základňu ani podložiť sedačku klinom na vyrovnanie sklonu.

V protismere je možné sedačku nastaviť len do jednej pozície, ktorá však aj na šikmých sedadlách poskytne príjemnú polohu pre spánok aj pre bdenie dieťaťa.

Ak by ste mali v aute príliš šikmé sedačky, odporučila by som BeSafe iZi Turn i-Size alebo Joie i-Spin 360.

BeSafe iZi Turn i-Size je polohovateľná a otočná sedačka s pripojením na Isofix s unikátnou základňou, ktorá v každom automobile vyrovná sklon sedadiel. Viacdielna vložka poskytne variabilitu pri správnom usadení dieťatka. Sedačka je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť 18 kg. Príjemný poťah, kvalitné materiály a technologické spracovanie z nej robia jednu z top sedačiek na trhu.

Joie i-Spin 360 je otočná sedačka s pripojením na Isofix a nastavením do 6 polôh. Je využiteľná v oboch smeroch, nosnosť má do 19 kg, vyrovná aj sklon šikmých sedadiel.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek