Poradíte mi autosedačku 9 - 18 kg s 360 stupňovým otočením?

Zodpovedané
13. mar 2020

Dobrý deň,

hľadám autosedačku vo váhovej kategórii 9 - 18 kg, ktorá by bola s 360 stupňovým otočením a v lacnejšej cenovej kategórii. V aute mám Isofix.
Ak by takáto autosedačka nebola, tak chcem, aby sa dala upevniť v protismere a časom aj v smere jazdy.

Ktorá autosedačka spĺňa moje požiadavky?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

škoda, že ste nedefinovali, čo znamená lacnejšia cenová kategória. Najlacnejšie, čo je 360 stupňov otočné a má testy je autosedačka Joie Spin 360.

Autosedačka Joie Spin 360

Autosedačka Joie Spin 360 uľahčí nastupovanie a vystupovanie malého pasažiera a zároveň umožní cestovanie po i proti smeru jazdy.

Na Isofix z obojsmerných už nič lacnejšie testované nie je. Potom len bez Isofixu Joie Steadi - neotáča sa 360°.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute