Poradíte autosedačku s ľahko snímateľným poťahom pre dieťa s váhou 9,5 kg?

Zodpovedané
10. aug 2020

Dobrý deň,

potrebujem autosedačku s Isofixom pre dvojročnú dcéru s váhou 9,5 kg a výškou 82 cm. Jediná podmienka je, aby sa poťah dal dať dolu čo najjednoduchšie. Ťažko sa takéto niečo skúša v obchodoch, keďže predavačky to ani same nevedia.

Momentálne máme Petite Mars Reversal, čo je super sedačka. Ale prať ju je utrpenie.

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem, či ešte chcete obojsmernú alebo už po smere.

Každá kvalitná by sa mala dať dobre vyzliekať. Konkrétne neporadím, nemáme kamennú predajňu.

Akurát z vlastnej skúsenosti sa mi napr. Britax Römer zdajú ľahšie navliekateľné ako napr. Cybex, aj keď tiež je to viac menej v pohode.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute