Poradíte autosedačku 9 - 36 kg v cenovom rozpätí 200 - 300 eur?

Zodpovedané
9. jan 2020

Dobrý deň,

hľadám autosedačku od 9 - 36 kg v cenovom rozpätí 200 - 300 eur. Musí byť bezpečná, najlepšie s Isofixom.

V jednom obchode nám veľmi radili Petite&Mars Prime, ale s ňou nie som veľmi stotožnená.

Aký je Váš názor?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

tá Petite and Mars nemusí byť vyslovene zlá, ale nemá žiadne testy okrem normových. Tie sú ale veľmi slabé a štandardy nastavené nízko.

V tejto cenovej relácii odporúčam Britax-Römer Evolva 1-2-3 SL SICT. Púta sa buď Isofixom a trojbodovým pásom auta alebo len trojbodovým pásom auta.

Britax Römer Evolva 123 SL SICT

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky, flexibilitu a prvotriedny vzhľad. Je vhodná od 9 kg do 36 kg. Môže byť nainštalovaná do väčšiny automobilov - so systémom Isofix alebo bez neho.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute