Poradíte autosedačku 15 - 36 kg do 250 eur?

Zodpovedané
20. sep 2020

Dobrý deň,

hľadám pre syna autosedačku v kategórii 15 - 36 kg. Mali sme Römer. Znovu by som chcela túto značku, prípadne Cybex. V aute máme Isofix. Cena maximálne 250 eur.

Akú nám odporúčate?

Ďakujem

Dobý deň,

z Kidfix - Britax-Römer Kidfix M i-Size, Britax-Römer Kidfix i-Size, Britax-Römer KIDFIX III S a Britax-Römer Kidfix II XP SICT sú testovo dobré asi všetky. Na Römerky som ale počula, že sú pomerne kolmé a zle sa v nich detičkám spí.

Autosedačka Britax Römer Kidfix M i-Size

Autosedačka Britax Römer Kidfix M i-Size je vhodná re deti od 3,5 do 12 rokov (100 - 150 cm).

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Kidfix i-Size je vhodná pre deti od 3,5 do 12 rokov (100 - 150 cm).

Britax Römer Kidfix III S

Autosedačka Britax Römer Kidfix III S je určená pre deti od 15 do 36 kg. Ponúka viac priestoru, je polohovacia a výškovo nastaviteľná.

Autosedačka Britax Römer Kidfix II XP SICT

Autosedačka Britax Römer Kidfix II XP SICT s vysokým operadlom značne prevyšuje bezpečnostné normy nariadené zákonom. Ponúka najvyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlia pre deti približne od 4 do 12 rokov (15 - 36 kg).

Pozrite aj tieto, či sa Vám niečo nepozdáva:

Autosedačka Klippan Wego

Autosedačka Klippan Wego je Isofixová autosedačka pre deti od 15 - 36 kg (kategória II a III). Klippan je fínskou značkou. Autosedačka sa dá zakúpiť bez Isofixu ako Klippan ES06 v lacnejšom prevedení.

Autosedačka Axkid Bigkid 2 Premium

Autosedačka Axkid Bigkid 2 Premium je vylepšenou verziou autosedačky Axkid Bigkid a je schválená pre váhu 15 - 36 kg. Umožňuje cestovať dieťaťu až do výšky 150 cm. Obsahuje brušný pás.

Autosedačka Cybex Solution S i-fix

Autosedačka Cybex Solution S i-fix rastie spoločne s dieťaťom od 3 do 12 rokov a prispôsobuje sa jeho meniacim potrebám. Je certifikovaná podľa najnovšieho bezpečnostného štandardu UN R129/03, ktorého súčasťou je aj testovanie autosedačiek pri bočných nárazoch.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute