Môžem dať autosedačku Cybex Pallax 2 fix vzadu na strednú sedačku auta?

Zodpovedané
27. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky Cybex Pallas 2 fix.

Môžem túto autosedačku pripevniť vzadu na strednú sedačku?

Mám Audi A6 kombi, rok výroby 2004 - 2011, je tam navýjací trojbodový pás.

Autosedačku mávame buď na pravej alebo ľavej strane vzadu. Pôjdeme na dovolenku a chceli by sme ju dať do stredu ak sa to dá. Určite by mi to pomohlo, budem tam sedieť par hodín v 8. mesiaci tehotenstva

Aký je Váš názor?

Ďakujem za odpoveď

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute