Ktoré vajíčko pasuje na Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
11. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť pri výbere vajíčka.

Ktoré vajíčko a vanička pasuje na Britax B-Motion 4 Plus?

Ďakujem

Dobrý deň,

na kočík Britax B-Motion 4 Plus sedí hlboká vanička vhodná na kočíky B-Agile/B-Motion/Smile/B-Ready.

Po dokúpení adaptérov Click&Go na kočík nasadíte autosedačky Britax Baby-Safe.

Na kočík je možné pripevniť aj autosedačky typu Maxi-Cosi , adaptéry MC je potrebné nasadiť na Click&Go adaptéry.

Zvážila by som kúpu Britax autosedačky nakoľko pri použití 2 setov adaptérov vajíčko nebude také stabilné na konštrukcii.

Na kočík nasadíte napríklad vajíčka:

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size je vhodná pre novorodencov a deti do 15 mesiacov. Prispôsobuje sa rastúcemu dieťaťu až do 83 cm výšky.

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 je vylepšeným následníkom autosedačky iZi Go Modular i-Size. Je vybavená výplňou Dynamic Force Absorber ™ v oblasti hlavy. Dizajn umožňuje absorbovanie otrasov a výrazne zvyšuje ochranu hlavy dieťaťa.

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je vhodná pre deti od narodenia do 12 mesiacov (0 - 13 kg, do 75 cm).

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.