Ktorá značka vajíčka je vhodná na dlhšie cestovanie v rámci SR?

Zodpovedané
4. máj 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vajíčka pre novorodenca.

Ktorá značka vajíčka je vhodná na cestovanie v rámci SR?

Vajíčko musí byť polohovateľné a bábätko v ňom musí vydržať aj štvorhodinovú cestu s prestávkami. Musí byť cenovo dostupné, bez základne.

Vďaka za odpoveď

Dobrý deň,

to, či Vám bábätko vydrží štvorhodinovú cestu Vám zaručiť neviem.

Polohovateľné vajíčko za jazdy je zatiaľ len Joie i-Level, ale bez Isofixu sa inštalovať nedá. Stojí do 250 eur aj s Isofixovou základňou. Potom sú ešte základne ktoré vedia naklápať vajíčko do lepšej polohy pre bábätko, ale stále sú len na Isofix.

Bez Isofixu by som volila vajíčko s veľa vyberateľnými vložkami (ktoré zmiernia zalomenie vajíčka pre malé bábätko, napríklad Britax-Römer Baby-Safe 2 i-Size.

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature je bezpečná a komfortná. Spĺňa najnovší a najprísnejší súčasný štandard pre detské zadržiavacie zariadenie. Pre maximálne pohodlie dieťaťa ponúka možnosť polohovania do ľahu na kočíku i vo vozidle.

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size je vhodná pre novorodencov a deti do 15 mesiacov. Prispôsobuje sa rastúcemu dieťaťu až do 83 cm výšky.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute