Ktorá čo najbezpečnejšia sedačka pre novorodenca sa dá pripojiť na základňu na pásy?

Zodpovedané
18. mar 2022

Dobrý deň,

v aute nemám Isofix a zistila som však, že existujú "belted base" - základne na pásy.

Viete mi poradiť čo najbezpečnejšiu sedačku pre novorodenca bez ohľadu na cenu, ktorú by som pripojila na takúto základňu na pásy?

Pre staršie dieťa mám sedačku Besafe na pásy a tejto značke dôverujem. Ale predstava, že by som vajíčko stále vkladala a zabezpečovala pásmi má dosť odrádza.

Ďakujem

Dobrý deň,

univerzálnu bázu ponúka značka Joie, konkrétne bázu Joie i-Base. Táto báza sa môže pútať Isofixom ale je možnosť pútania aj pásom vozidla.

Na bázu potom môžete nainštalovať autosedačky:

Ďalej pásovú bázu má i značka Inglesina , konkrétne bázu pre autosedačky CAB.

Pri vývoji boli autosedačky Inglesina Cab testované skúšobňou ADAC s výsledkom DOBRÁ.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.