Ktorá bezpečná autosedačka vydrží aspoň pre 3 deti?

Zodpovedané
15. mar 2022

Dobrý deň,

8 mesačnému synovi už začína trčať z vajíčka hlava a rozmýšľame o novej autosedačke. Mala by spĺňať tieto kritéria:

  • prežiť aspoň tri deti,
  • byť pohodlná na dlhé trasy,
  • otočná na pohodlnú manipuláciu s bábom,
  • bezpečná,
  • možnosť pripojiť bezpečnostným pásom,
  • podľa možnosti cenovo dostupná,
  • ľahko udržiavateľná.

Ktorá autosedačka spĺňa moje kritéria?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem či myslíte autosedačku otočnú do smeru a protismeru jazdy, alebo chcete otočnú o 360 stupňov. Z Vašej otázky chápem, že hľadáte zrejme otočnú o 360 stupňov a má sa do auta pútať pásom.

Sklamem Vás, ale otočné autosedačky o 360 stupňov sa do auta pútajú Isofixom. Ak by ste aj našla autosedačku pútanú pásom, tak to zrejme nebude autosedačka bezpečnej a kvalitnej značky.

Odporúčam teda z autosedačiek pútaných pásom. Predpokladám, že zrejme Isofix nemáte:

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.