Ktorá autosedačka pre ročné dieťa je polohovateľná a stojí do 200 eur?

Zodpovedané
2. feb 2022

Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť pri výbere autosedačky pre ročné dieťa, ktoré váži 10 kg. Chcela by som niečo do 200 eur. Autosedačka by mala byť polohovateľná a vhodná aj pre väčšie deti. Chcela by som autosedačku, ktorú budeme mať dlho, bude priestranná a pohodlná aj vtedy, keď dieťa vyrastie.

Ktorá autosedačka spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

ideálne by bolo vedieť aj koľko Vaše dieťatko meria a či hľadáte autosedačku s Isofixom alebo bez.

Najideálnejšou podľa Vašich požiadaviek je Joie Stages (0 - 25 kg).

Autosedačka sa inštaluje pásom vozidla. Do 18 kg ju uchytíte do protismeru jazdy.

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.